Designerski plafon HEXA11 z funkcją ściemniacza i zmiany barwy led super jasny 132W Nowość

HY3989-120-6L-132W

Nowy

Nowoczesny plafon Hexa11 o układzie heksagonalnym wykonany w technologii LED o dużej mocy świetlnej 132W w kolorze białym. Plafon z możliwością zmiany barwy światła w lampie oraz z funkcją ściemniacza. Wszystkimi dodatkowymi funkcjami steruje dostarczony wraz z lampą pilot. Z uwagi na konstrukcję lampy i kształt kloszy, światło wydobywa się w każdym kierunku, co czyni lampę bardzo jasną.

Więcej szczegółów

8 Pozycje

Ważne informacje:

  • wysyłka lamp w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia w dni robocze
  • na terenie Polski oferujemy darmową wysyłkę pobraniową
  • istnieje możliwość obejrzenia lamp na żywo w siedzibie naszej firmy
  • zgodnie z obowiązującym prawem, zwrotów w przypadku zakupu na firmę i na fakturę VAT nie przyjmujemy
  • kopiowanie zdjęć zabronione

974,80 zł

Dostępne płatności
Metody płatności

Karta produku

Wysokość klosza lampynajniższy heksagon 4,5cm, średni heksagon 7,5cm, najwyższy heksagony 10cm
Szerokość klosza lampy15cm każdy heksagon
Całkowita wysokość lampy17cm ( w miejscu z najwyższym panelem)
Całkowita długość lampy87cm ( w najdłuższym punkcie)
Całkowita szerokość lampy84cm ( w najszerszym punkcie)
Materiał bazowy lampystal
Kolor lampy bazowybiały
Materiał klosza lampyakryl
Kolor kloszabiały mleczny
Typ oprawkimoduł LED
Ilość żaróweklampa posiada wbudowane moduły led
Źródło światłamoduły led
Moc lampy LED w Watach132W (11 paneli-heksagonów po 12W każdy)
Ilość lumenów na 1W (aby obliczyć całkowitą liczbę lumenów lampy wystarczy przemnożyć ilość lumenów przez moc lampy w W)11000
Barwa światła LED3000K, 5000K, 4000K
Możliwość użycia ściemniaczalampa posiada własny sterownik z funkcją sciemniacza
Zasilanie230V
Stylnowoczesny
Przeznaczeniedom, biuro, hotel, gabinet, inne
Serwis pogwarancyjnytak
Stannowy

Więcej szczegółów

Plafon  Hexa11 o unikalnym kształcie heksagonalnym. Podstawa lampy wykonana ze stali w kolorze białym, malowana proszkowo, abażury akrylowe białe. Wymiary lampy w najdłuższym i najszerszym punkcie wynoszą 87*84cm, całkowita wysokość lampy (najwyższego klosza lampy wraz z podstawą) wynosi 17cm. Prosty montaż na pięć kołków rozporowych, dostarczonych wraz z lampą bezpośrednio do sufitu. Plafon składa się 11 heksagonów o średnicy 15cm i mocy 12W każdy. Lampa wykonana w technologii LED o bardzo dużej mocy świetlnej 132W z możliwością wyboru dowolnego białego koloru światła led począwszy od barwy zimnej, przez neutralną do barwy ciepłej  oraz zmiany jego natężenia (funkcja ściemniania) za pomocą pilota. Istnieje możliwość bezpośredniej zmiany barwy światła bez pomocy pilota, za pomocą włącznika światła zainstalowanego w ścianie włączając i wyłączając lampę, nastąpi wówczas zmiana barwy na zimną 5000K , ciepłą 3000K oraz barwę neutralną 4000K. Kolejne przełączanie włącznikiem światła spowoduje zmianę barwy na kolejną. Pilot służy do wyboru wybranej barwy na klawiaturze oraz do płynnej zmiany barwy światła LED oraz regulacji natężenia światła. Lampa posiada własny sterownik ściemniający światło, wobec tego nie można podłączyć jej do własnego, innego zewnętrznego ściemniacza wbudowanego we włączniku światła lub w innym miejscu. Podłączenie lampy bezpośrednio do instalacji elektrycznej o napięciu 220-230V. Użyte moduły led i transformator można w przyszłości wymienić. Dysponujemy wszelkimi niezbędnymi częściami zamiennymi do lampy. Uwaga: wszystkie panele (heksagony) zapalane są w całości jednocześnie, bez możliwości rozdziału na poszczególne sekcje. Do lampy nie trzeba niczego dokupować, plafon zawiera żródła światła.

Produkty powiązane

30 inne produkty w tej samej kategorii: