Nowoczesny plafon led FAVO 3 heksagon z możliwością zmiany barwy led i ściemniaczem 36W

HY3989-160-3L-36W-bl

Nowy

Heksagonalny plafon LED Favo 3 wykonany w technologii LED o dużej mocy świetlnej 36W w kolorze czarnym. Plafon Favo z możliwością zmiany barwy światła w jednej lampie oraz funkcją ściemniacza. Wszystkimi dodatkowymi funkcjami steruje dostarczony wraz z lampą pilot.

Więcej szczegółów

7 Pozycje

Ważne informacje:

  • wysyłka lamp w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia w dni robocze
  • na terenie Polski oferujemy darmową wysyłkę pobraniową
  • istnieje możliwość obejrzenia lamp na żywo w siedzibie naszej firmy
  • zgodnie z obowiązującym prawem, zwrotów w przypadku zakupu na firmę i na fakturę VAT nie przyjmujemy
  • zgodnie z nowym prawem podatkowym, nie ma możliwości wystawienia faktury VAT na podstawie paragonu
  • kopiowanie zdjęć zabronione

589,00 zł

Dostępne płatności
Metody płatności

Karta produku

Wysokość klosza lampyI heksagon 16,5cm, II heksagon 11,5cm, III heksagon 6,5cm
Szerokość klosza lampy24cm szerokość każdego heksagonu
Całkowita wysokość lampy16,5cm najwyższa część
Całkowita długość lampy50cm
Całkowita szerokość lampy48cm
Materiał bazowy lampystal
Kolor lampy bazowyczarny
Materiał klosza lampyakryl
Kolor kloszabiały mleczny
Typ oprawkimoduł LED
Moc lampy LED w Watach36W
Ilość lumenów na 1W (aby obliczyć całkowitą liczbę lumenów lampy wystarczy przemnożyć ilość lumenów przez moc lampy w W)85
Barwa światła LED3000K, 5000K, 4000K
Zasilanie230V
Stylnowoczesny
Przeznaczeniedom, biuro, hotel, gabinet, inne
Serwis pogwarancyjnytak
Stannowy

Więcej szczegółów

Plafon Favo 3 w technologii LED o kształcie geometrycznym w całości wykonany ze stali w kolorze czarnym matowym, malowany proszkowo o powierzchni delikatnej struktury, abażur akrylowy. Wymiary lampy wynoszą 48*50*16,5cm (wysokość). Montaż na 3 różnej długości kołki rozporowe dostarczone wraz z lampą bezpośrednio do sufitu. Lampa wykonana w technologii LED o dużej mocy świetlnej 36W z możliwością wyboru dowolnego białego koloru światła led począwszy od barwy zimnej, przez neutralną do barwy ciepłej  oraz zmiany jego natężenia (funkcja ściemniania) za pomocą pilota. Istnieje możliwość bezpośredniej zmiany barwy światła bez pomocy pilota, za pomocą włącznika światła zainstalowanego w ścianie włączając i wyłączając lampę, nastąpi wówczas zmiana barwy na zimną 5000K , ciepłą 3000K oraz barwę neutralną 4000K. Kolejne przełączanie włącznikiem światła spowoduje zmianę barwy na kolejną. Aby uniknąć ciągłego przełączania światła na wybraną jedną barwę, należy posługiwać się tylko pilotem dostarczonym wraz z lampą, który służy do wyboru wybranej barwy na klawiaturze oraz do płynnej zmiany barwy światła LED oraz regulacji natężenia światła. Lampa posiada własny sterownik ściemniający światło, wobec tego nie można podłączyć jej do własnego, innego zewnętrznego ściemniacza wbudowanego we włączniku światła lub w innym miejscu. Plafon z możliwością zmiany barwy światła oraz z funkcją ściemniacza. Wszystkimi dodatkowymi funkcjami steruje dostarczony wraz z lampą pilot. Podłączenie lampy bezpośrednio do instalacji elektrycznej o napięciu 220-230V. Użyte moduły led i transformator można w przyszłości wymienić. Dysponujemy wszelkimi częściami zamiennymi do lampy. Uwaga: wszystkie panele (heksagony) zapalane są w całości jednocześnie, bez możliwości rozdziału na poszczególne sekcje.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: